Červenec 2010

Miley Cyrus-Photoshoot 0.3

31. července 2010 v 15:34 | TeWí
tls1
tls2
tls3
tls4
tls5
tls6

Hannah Montana-Photoshoot 0.3

31. července 2010 v 12:20 | TeWí
hannah
hanna

COOL DVOJKA

30. července 2010 v 13:09 | TeWí
Superkluci v dvojitém  balení: Justin Bieber a Jaden Smith společně v songu "Never Say Never"(Nikdy neříkej nikdy)!
never say never

Představ si,že jsi mladý/a nadějný/á herec/čka a zrovna jsi natočil/a super karate-film.Koho by sis pozval/a jako podporu pro tvůj soundtrack,aby to bylo fakt cool? Eminema? Black Eyed Peas?- NE! Samozřejmě Justina Biebera (16)!Přesně tak to udělal Jaden Smith.Dvanáctiletá hvězda trháku "Karate Kid"(v českých kinech od 16.9.2010)přináší spolu s Justinem song "Never Say Never".Tím se tato hvězda nezapsala jen na filmové plátno,ale určitě i do srdcí hudebních fanoušků.Svým pěveckým parťákem je Jaden nadšený:"Justin je skvělej týpek!" chválí ho Jaden."Byl hrozne slušný a při natáčení našeho videa vždycky zdravil všechny zaměstnance.A taky mi dal skvělé typy pro moji budoucí kariéru."Ve filmovém průmyslu není Jaden žádným nováčkem!Zahrál si už po boce svého otce Willa Smithe v dramatu "Štěstí na dosah".Pohled na ně je ovšem trošku směšný-Justin měří 165cm,zatímco Jaden něco málo přes 135cm.Nic toho ale nemění na tom,jak obrovské talenty to jsou!

Sladké PŘIZNÁNÍ LÁSKY

25. července 2010 v 17:22 | TeWí
Zpěvačka Rihanna je zase šťastná!
Nejkrásnější důkaz lásky dala Rihanna (22) svému novému boyfriendovi,hráči baseballu Mattu Kempovi (25)!Chodí spolu už od ledna,ale zpěvačka pořád dokola tvrdila:"Mezi námi to není nic vážného.Já se chci jenom bavit!"Pro Matta to muselo být těžké,ale náplastí na jeho pochyby je rozhovor,který Rihanna nedávno poskytla.Poprvé v něm totiž promluvila o své lásce a přiznala:"Jsem šťastná!S Mattem je mi hrozně krásně,všechno je tak nekomplikované!"Rihanna narážela na svůj bývalý vztah se zpěvákem R'n'B Chrisem Brownem (21),jejich vztah byl totiž všechno jenom ne jednoduchý!Zpěvák jí dokonce ve svých agresivních žárlivých scénách mlátil!Sama RiRi to komentuje takto:"Před rokem jsem opravdu nevěděla,co se sebou.Chris byl můj nejlepší kamarád a pak jedna noc změnila úplně všechno.Nejenom naše přátelství,ale vlastně celý náš život."Jedním dechem dodává:"Chtěla jsem buď být s ním,nebo na něj úplně zapomenout.Buď jedno nebo druhé."S Mattem po boku vypadá dost silná na to,aby svojí bývalou lásku,kterájí tak strašlivě ublížila,navždycky vymazala ze svého života...
Matt Riri

Ruce vzhůru!

24. července 2010 v 19:46 | TeWí
Hvězdné manýry? Tak ty "California Gurl"-zpěvačka Katy (25) rozhodně nemá.Před rádiem "Skyrock" v Paříži,které Katy navštívila,na ni už netrpělivě čekaly zástupy fanoušků.Místo aby vzala rychle roha,přidala se k davu a pořádně to roztočila.Šťastní fandové si odnesli opravdu vtipné fotky.Super,Katy!
pěkně zablbla :-)

Narozky...

24. července 2010 v 14:14 | TeWí
montana
Omlouvám se ale dneska už tu nebudu!
Mám ty narozky..takže doma slavíme_;)).
Ale tak možná kolem 17.00něco přidám.
Ale nic velkýho nečekejte!!
PP..♥

Finále 3.série je tu!

24. července 2010 v 9:53 | TeWí
HM
Už dnes na Disney Channel čeká všechny fanoušky velké finále třetí série seriálu Hannah Montana s Miley Cyrus v hlavní roli.Právě díky němu se proslavila,vydělala si 700milionů eur a od roku 2006 je miláčkem celé Ameriky.Natočením čtvrté řady seriálu se s fanoušky rozloučí a podle svých slov se chce nyní věnovat serióznějším rolím."Hledám si dospělejší úlohy...Pořád se snažím zjistit,kdo vlastně jsem," vysvětluje Miley.

Návrat!

23. července 2010 v 17:56 | TeWí
Ahojky_:).
Můžete jásat_:DD.
Vracím se zpět,takže budu mít dva blogy jeden bude tento a druhý: www.ter-fidler.blog.cz
Takže jeden o celebritách atd-to je tento!
A ten druhý je autorský takže o mě.
Nevím,ale prostě mi bylo líto zahodit tento blog!
Takže se vracím a už teď jdu někoho požádat o new diesign.;P♥
Všechny SB si mažu...ZAČÍNÁME OD ZNOVA!:-))