Cheš být jako Miley?

7. února 2010 v 14:56
PŘIROZENÁ A SVÁ, STEJNĚ JAKO MILEY
Miley-Charakteristickým znakem Miley jsou husté,hnědé vlasy a vždy decentní make-up v přírodních barvách země,který její krásu jen lehce podtrhne,ale nepřibije.Zkus to taky!
Zářivé oči-Miley cyrus dává přednost spíše nenápadným matným očním stínům v různých hnědých tónech,a přece jí oči září jako drahokamy!Může za to řasenka!
1.krok-Případné kruhy pod očima zakryj korektorem.Na horní víčko nanes světlě a tměvě hnědé očí stíny.Směrem k nosu(do vnitřního koutku oka) nanes světlý odstín,směrem k vnějšímu koutku tmavší.Přechod směrem k obočí dobře rozetři.
2 krok-Řasy nalič nahoře i dole.Dávej pozor,aby se k sobě jednotlivé řasy nelepily,bude to vypadat přirozenější.Pro denní líčení přetři řasy maximálně ve dvou vrstvách.
Nanášení růže-Tady platí:hlavně přirozeně!Pro dnešní líčení používej vždy přirozeně zbarvenou růž bud v broskvovém odstínu nebo lehce narůžovělém.
3.krok-Nejsnáž se růž nanáší,když se usměješ:).Při tomto gestu ti totiž vystoupí líční kosti a ty přes ně lehce přejed štětcem.Růž nanášej od středu líčka k uchu!
Rty k zulíbání-K přirozenému looku Miley se nejvíc hodí bezbarvý nebo lehce narůžovělý lesk na rty,který se až tolik netřpytí.Na den je hezčí,když není lesk příliš výrazný a působí nejpřirozeněji.
4.krok-Lesk na rty je ideální nanášet od středu směrem ke koutkům rtů.Pokud je barva až moc výrazná,natečkuj na ni malinko světloučkého pudru.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama