100% Ashley Tisdale

8. února 2010 v 13:14 | TeWííí
...PERFEKTNÍ DYSNEY IMAGE
"HSM" byl ten nejúspěšnější projekt,na kterém jsem kdy pracovala.Přišlo mi ůžasné,že jsem mohla hrát Sharpay.Ale tahle kapitola už je uzavřená a já jsem tomu ráda.Moji fanoušci ani netuší,za co všechno jsem se styděla- ted už ale nemusím nadále splnovat očekávání Dysneye jako třeba Jonas Brothers....BARVENÍ VLASŮ
V Dysney chtěli,abych byla jako Sharpay blondýnka.To je naprosto v pořádku,protože jako herečka musíš být flexibilní.Ale u mojí hudební kariéry jde víc o mě samotnou.A proto jsem se ted vrátila ke svojí vlastní barvě tedy k hnědé.
...BÝT DOSPĚLÁ
Ůplně dospělá se ještě necítím.Myslím si,že to je člověk teprve tehdy,když má sám děti.Na to je u mě ještě dost času.Ale musím přiznat,že jsem právě v posledním roce hodně dospěla.Mám vlastní produkční firmu,dělám velká obchodní rozhodnutí a mám mnohem víc zodpovědnosti,než v časech "High School Musicalu".
...TÝPCI SNŮ
Mám ráda zábevné,sebevědomé kluky,kteří nejsou nafoukaní.Měl by vědět,čeho chce v životě dosáhnout.Líní flákači u mě nemají absolutně žádnou šanci.Nemám rozhodně chut každé ráno tahat nějakého losera z postele,aby vůbec vstal.Pařiči taky nepřichází v ůvahu.Naposledy mě chtěli v Londýně sbalit dva opilí kluci.Na můj vkus byli až moc dotěrní.To mám mnohem radši kluky,kteří se drží zpátky.


...ŽIVOT PŘED SLÁVOU
Už ve třech letech jsem snila o kariéře v šoubyznysu.Moji rodič z toho nebyli sice nadšení,ale já jsem to milovala.Takže jsem ůčinkovala asi ve 100 reklamách a během střední školy sem hodně hrála divadlo.V tu dobu jsem si taky přivydělávala jako prodavačka v butiku.Rozhodně sem neprožila život klasických zhýčkaných hollywoodských dětiček.Moji rodiče mě nechali chodit na ůplně normální školu,protože věřili,že bych naprosto sociálně zakrsla,kdybych měla domácí učitele.
...HVĚZDNÁ SLÁVA
Nevnímám se jako celebrita.Dělám svoji práci,pracuji tvrdě a zkouším se co nejvíc vyhýbat paparazziům.Proto bylím v Toluca Lake,což je předměstí Los Angeles.Tahle vesnice je daleko od Hollywoodu a eho hektického ruchu,a kromě toho nedaleko bydlí taky Zac s Vanessou.To je perfektní!
...MALÉ RADOSTI
Miluju kafe a nakupování.Obzvlášt cool outfity člověk najde například v "Planet Blue"v L.A. Ačkoliv se zajímám o módu,vlastní nepřichází v úvahu.Přijde mi to poněkud trapné,jak se všechny hvězdy snaží naskočit do toho vlaku.To si radši vymyslím něco nového.

...JEJÍ RODIČE
Moje máme je můj velký vzor,protože mi vždycky věřila a je naprosto skvělý člověk.Taky můj táta je super.Má stavební firmu a právě pro mě vyprojektoval dům.Zrovna ted se potkáváme jenom v ochraných helmách na hlavě.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama